Kryons. Kosmiskais pavārs
Tiešais čennelings 2015. gada 26. jūlijā, ASV Illinoisas štata, Woodriges pilsētā
Šo čennelingu Li Kerrols un Kryons, atkārtoti pieņemot, pārstrādāja, lai lasītājs labāk varētu izprast sniegto informāciju drukātā tekstā, jo bieži tikai tiešais čennelings satur sevī informācijas enerģiju. Dažkārt informācija tiek arī papildināta. Baudiet šo papildināto vēstījumu!
Li Kerrols: "Šis ievērojamais Kryona čennelings ietver dziļu mācību. Tā raksturo to "ticības" virtuvi, kurā visiem produktiem ir sava attieksme, taču vienlaicīgi tie visi ir arī lielā kopēdiena sastāvdaļas. Tas viss attiecas uz Sinhronismu un mūsu dalību tajā."
Sveicu jūs, dārgie, es esmu Kryons no Magnētisko pakalpojumu dienesta!
Cienījamā Cilvēciskā būtne, tu neatrodies mūsu dimensijā, un mēs to saprotam. Tu nevari redzēt mūs tāpat kā mēs redzam tevi. Pastāv zināms tests jums, un tas šķiet atrodas virspusē. Tomēr tas nav domāts Cilvēciskās būtnes pārbaudei, bet gan enerģijas pārbaudei. Cik tālu tu spēsi pārvietoties ar tās dievišķās enerģijas palīdzību, kuru tu sevī atklāj? Cik tālu tu pastiepj savu roku tevi esošā Radītāja rokas virzienā? Tu esi Zemes labdabīgā veidojuma daļa, kura maskēta Cilvēciskās būtnes ķermeniskā veidolā, kas nezina, ne par savu radošo sēklu, ne arī par to, kā tā tur nokļuva. Lūk, kas tu esi! Atrodoties savā lineārajā veidolā, tu joprojām turpini uzdot visus tos pašus jautājumus: "Kā man izdarīt to vai šito? Cik ilgi man to vajadzētu darīt? Cik bieži? Kāds ir šo darbību vēlamais izpildes laiks?"
Visi jūsu izteiktie jautājumi būtu jauki, ja vien mēs būtu lineāri. Bet tādi mēs neesam. Daudzi no jums atrodas nesapratnē, ko darīt tālāk un kā to darīt. Turklāt, jūs tāpat vienmēr arī jautājat par termiņiem. Tas nav brīnums, ka tu uzdod šos lineāros jautājumus, jo tieši tie demonstrē to, ka tu apzinies savu garīgo ceļu. Tas pelna cieņu! Bet mēs sakām atkal: Ja tu izsaki jautājumus lineārā un intelektuālā veidā, mēs varam sniegt atbildi tikai intuitīvi, konceptuālā veidā. Tomēr, tā kā tu dzirdi tikai lineāri, tu nevarēsi visu saprast, kamēr vien tava sapratnes antena būs tikai lineārā līmenī.
Tu sagaidi trīsdimensionālu veicamo darbu sarakstu vai lineāru, praktisku atbildi uz praktisku jautājumu. Taču tas, ko mēs jums sniedzam, ir koncepcijas, kas var palīdzēt jums virzīties uz to, ko jūs lūdzat un vēl vairāk. Un vēl mēs pastāvīgi sniedzam jums mīlestības koncepcijas pat tad, kad jūs jautājat: "Cik daudz un cik ilgi tas turpināsies?"
Es vēlos, lai tu atslābinātos un tieši pašlaik spētu sajust sevi atrodošos Dieva rokās.
Izolētība no Gara
Organizētā Garīgā ticība uz šīs planētas atrodas ļoti vecas izdzīvošanas enerģijā. Tā ievieto Dvēseli izolētā stāvoklī, lineārā cilvēka šaurajos rāmjos. Jūsu garīgās sistēmas nesaredz cilvēka Dvēseli kā Dieva daļiņu. Tā tiek kaut kādā veidā suspensēta vietā, kur tai ir jādomā par izdzīvošanu vai neizdzīvošanu. Ja tu neizdarīsi pareizu Cilvēcisko soli, tad tava mūžīgā Dvēsele tiks sodīta vai tai būs jāatlīdzina par izdarītajiem grēkiem. Mans dārgais, kam tas vairāk līdzinās? Radītāja darbībām vai tam, ko cilvēki paši ir viedojuši priekš katra no jums? Es vēlos, lai tu atbrīvotos no koncepcijas, ka tava Dvēsele kaut kādā veidā ir iegremdēta tumsā un kaut kādā veidā ir saistīta ar Cilvēka darbībām. Tava Dvēsele ir gan Gara daļa tevī, gan arī manī! Mēs esam viens veselums. Mēs esam vienoti visā vēsturē, un uz Zemes klātesībā jau ir jaunā enerģija, kas burtiski kliedz par to tev savos raidītājos, uz kuriem jūs vēl diemžēl neesat pilnībā noregulējušies. Es vēlos, lai tu atslābinātos un spētu sajust šo paradigmas milzīgās nobīdes mīlestību. Ir ļoti svarīgi, lai tu spētu apjēgt, cik lielā mērā mēs esam integrēti ar tevi!
Reālajās attiecībās starp Cilvēku un DIEVU pastāv liels daudzums nesapratnes. Tev ir jāpzinās, ka tavas meditācijas laikā mēs esam kopā ar jums visas dienas garumā. Un tu to zini, vai ne? Mēs zinām visu tavu dzīvi un visus tavus apstākļus. Tava esība un tava Dvēsele tas viss DIEVAM ir zināms pilnībā!
Es vēlos, lai tu uztvertu šīs lietas uzmanīgāk, ar lielu pacietību un izpratni. Iespējams, tu varētu teikt: "Dārgais Gar, es nesaprotu, kas notiek, un tāpēc nesaprotu, ko man darīt. Es atrodos nelielā apjukumā. Kas man būtu jādara?" Taču kādus ieteikumus tu sagaidi no mums? Izdari četrus soļus, nogriezieties pa kreisi un tad izdari piecas dziļas ieelpas? (Kryons smejas) Tas nenotiek šādā veidā. Mūsu atbildes pienāk izmaiņu veidā sinhronizācijas laikā, tev apjēdzot jaunas koncepcijas.
"Kryon, kādi ir laika termiņi manā situācijā?" Atbildes uz šādiem jautājumiem vienmēr ir tādas pašas. Esi pacietīgs, kamēr nokļūsi sinhronitātē! Taču šāda atbilde nav lineāra, un daudzi no jums ir vīlušies. Jo šādu atbildi nevar atrast nevienā kalendārā vai noteikt laika formātā - pulkstenī. Dārgie, ir pienācis laiks iegūt pilnīgāku izpratni par sinhronitāti.
Metafora par pavāru
Es izteikšu jaunu metaforu: Ēdiena gatavošana. Tas ļoti nervozē manu partneri, jo viņam nav ne jausmas par tādu gatavošanu. Kryons Li Kerrolam: Vienkārši atslābinies!
Izsmalcināta ēdiena sagatavošana uz šīs planētas ir māksla. Jūs gūstat baudu no ēdiena, un paši labākie pavāri ir tie, kas sāk to darīt laicīgi un gatavo, gatavo un gatavo. Profesionālā virtuvē vienlaikus darbojas vairāki pavāri, taču manā metaforā pavārs ir tikai viens.
Iespējams, tu parasti esi gatavojis ēdienu lielai ģimenei, bet tagad vēlies pagatavot kādu eksotisku ēdienu, kas nedaudz atšķirsies no jebkura ēdiena pēc jau zināmām receptēm. Iespējams, tu esi no tiem pavāriem, kas rada savu recepti (piemēram, plovam), paļaujoties uz savu pavāra intuīciju. Taču neatkarīgi ne no kā, tu gatavošanas procesu sāc ar to, ka piemeklē attiecīgās sastāvdaļas gatavojamam ēdienam. Daži no jums vajadzīgās sastāvdaļas jau laicīgi sadala pa atseviškiem traukiem, lai tās pievienotu ēdienam vajadzīgā gatavošanas laikā. Tātad, pirmkārt, pavārs tās uzreiz kopā nesajauc. Tā vietā, tev atsevišķi ir sagatavota bļoda ar zaļumiem, trauks ar rīsiem un vēl varbūt daži dārzeņi. Un tad vēl ir mērces un buljoni, kuros ēdiens gatavosies, un garšvielas, kuras tiks pievienotas ēdienam vēlāk.
Daži ingredienti tiks ievietoti pamatēdiena masā, kamēr tas termiski apstrādājas zemākā temperatūrā, un pēc tam tiks noņemti, palielinoties apstrādes temperatūrai. Tie var tikt nolikti malā un pievienoti pēc tam ēdienam gatavošanas beigu posmā. Ir piedevas, kuras jāpievieno ēdienam gan pirms, gan ēdiena gatavošanas laikā, gan pēc tā. Tu arī tās izliksi pa dažādiem traukiem. Un, esot lietpratējs, tu pat vari iepriekš sajaukt dažas garšvielas.
Tu pat vari sākt sagatavošanos iepriekšējā vakarā, jo dažām ēdiena sastāvdaļām nepieciešams savietoties vai marinēties noteiktā veidā, vai pat, iespējams, tās iepriekš termiski jāapstrādā, lai tās laicīgi un pareizi tiktu sagatavotas ēdiena gatavošanas pēdējam posmam. Galu galā visas sastāvdaļas savienojas kopā, un kopēdiens tiek prezentēts visā savā šarmā un elegancē. Esot ar brīnišķīgu aromātu un garšu, ēdiens ir gatavs lietošanai. Kombinācijā ar noteiktām mērcēm un dzērieniem tas kļūs par svētkiem, kas piepildīts ar mīlestību un lielu atzinību. Apsveicam! Tu, kā pavārs, patiešām zini, kā tas jādara.
Virtuve atdzīvojas
Taču es tagad gatavojos mainīt metaforu, tāpēc esi tam gatavs. Mūsu metaforiskais stāsts turpinās, taču tavas virtuves paradigma realitātē tikko piedzīvoja pārmaiņas. Tagad noskaidrojas, ka gatavojamā ēdiena katrai sastāvdaļai atsevišķajos traukos ir sava unikāla apziņa. Pie tam nevienam no ēdiena ingredientiem nav ne mazākas nojausmas, ko tu vēlies izdarīt - nekādas. Tāpat tiem nav priekšstata par ēdiena galīgo variantu. Viņi ir tikai sastāvdaļas, taču tā kā ingredientiem piemīt apziņa, tad tiem var būt arī sava attieksme! Tā ne vienmēr ir negatīva attieksme, taču neapšaubāmi šī attieksme ir ziņkārīga.
Tu esi pavārs, tātad esi arī ēdiena radītājs. Kā šefpavārs, tu esi izkārtojis ēdienam nepieciešamās sastāvdaļas traukos un noslēgtās tvertnēs, lai tās būtu gatavas pievienošanai ēdienam. Pieņemsim, ka vienā no traukiem ir zaļumi. Iespējams pat, ka tie ir vieni no pirmajiem pievienošanai ēdienam gataviem produktiem, jo tiem ir jābūt atdzesētiem. Tāpēc tu tos ieliki hermētiskā traukā un ievietoji ledusskapī uz 24 stundām, lai pēc tam tos pievienotu gatavajam kopēdienam. Taču zaļumiem ir tik vientulīgi vēsināties ledusskapī, un tie pēkšņi sāk sūdzēties: "Kāpēc man ir jābūt ledusskapī? Paklausies, es nevarēju nepamanīt, ka virtuvē notiek arī kaut kādas citas lietas. Taču man joprojām ir jānīkst pilnīgā vientulībā. Kas notiek? Kāpēc es esmu šeit ledusskapī, un cik ilgi tas turpināsies, līdz es sastapšos ar dārzeņiem? Šāda situācija ir nepieņemama."
Tad arī dārzeņi sāk dusmoties, jo arī viņi gaida, ka tūlīt kaut kas notiks (tieši tādi bieži vien ir dārzeņi). Viņi gaida un gaida, bet šefpavārs ir pievērsis uzmanību kaut kam citam - gatavo mērci. Mērcei nav ne jausmas par kaut ko citu (tādas ir mērces). Tā ir tikai laimīga būt šeit, neskatoties ne uz ko. Tā neko nezina par to, kāpēc tai ir pievērsta uzmanība, kā arī par to, kas notiks tālāk. Mērce pieņem visu notiekošo, taču apzinās dīvainās garšvielas, kas tiek pie tās piejauktas. Tas nedaudz satrauc mērci (nav nekas sliktāks par uztrauktu mērci).
Dārgais, šajā metaforā, Gars nodarbojas ar kopēdiena (kurā ietilpst arī tava dzīve) gatavošanu, taču šis process vienmēr norisinās vienlaicīgi arī kā citu dzīvju sagatavošana. Metafora ir šāda: Kurā no integrentu konteineriem vai kurā traukā atrodies tu? Kā notiek tevis sagatavošana? Cik daudz laika būs nepieciešams, lai arī pārējās sastāvdaļas attiecīgi sagatavotu un tad sasaistītu ar tevi noteiktā veidā, lai kopēdiens būtu gatavs lietošanai? Vai vari kā normālu pieņemt faktu, ka var būt nepieciešama zināma veida iepriekšēja sagatavošanās? Tu vari savienoties ar atsevišķiem citu trauku komponentiem jau tagad, taču visas citas sastāvdaļas vēl pilnībā nav sagatavotas, un tāpēc kopēdiena galīgā pagatavošana ieilgst. Cik daudz laika tas vēl prasīs? Dažreiz sastāvdaļas no dažādiem traukiem tiek saistītas tikai tāpēc, lai uz kādu laiku paliktu kopā, nedaudz pagaidītu.
Tā ir plānošana, saskaņā ar kuru visas sastāvdaļas tiek sagatavotas kopēdiena gatavošanai noteiktā sinhronitātes laikā. Darbībām ir jābūt ļoti skaidri koordinētām. Kad atsevišķo trauku sastāvdaļas noteiktā laikā satiek cita citu un ir gatavas izmantošanai, tad viss ir gatavs kopēdiena tālākai gatavošanai. Taču izveidoto maisījumu vēl vajag izturēt kopā kādu laiku, labākas ēdiena kvalitātes panākšanai. Tāpēc, ja tu esi no tiem zaļumiem ledusskapī un jautā: "Dārgais Gar, es gaidu! Cik ilgi tas turpināsies? Kas man ir jādara? Vai tu mani dzirdi?" reāla atbilde ir: "Atdziesti, zaļais garšaug!" (Smiekli)
Bieži vien šādā situācijā esot jūs pievēršaties reliģijai un neapmierināti sakāt: "Skaiti lūgšanu, zaļais!" (Tas ir Li, bet ne Kryona joks) (Smiekli zālē)
Beigu beigās šī brīnišķīgā kopēdiena sastāvdaļas tika savāktas un labi, ar eleganci sagatavotas. Šefpavārs nosaka laiku, kad un kādā secībā tās tiks pievienotas ēdienam. Katrs ingredients absolūti nav informēts par to, kā tie tiks savietoti visi kopā un vai vispār tiks savietoti. Taču tu nevar sagaidīt, vai ne? Kā ingredients tu vēlies zināt, kad, kur un cik ātri tas notiks. Pavāram tas ir zināms, jo viņš redz visas sastāvdaļas un zina plānu. Kad ēdiena sastāvdaļas tiek saistītas, mans dārgais, tad tas notiek pēkšņi un uzreiz. Bet arī pēc tam darbība joprojām turpinās, jo vēl ir tādi ingredienti, kas jāpievieno kopēdienam noteiktā tā gatavošanas laikā un arī pat tad, kad ēdiens jau atrodas uz galda!
Kā tu esi iesaistīts visā tajā? Pirmapstrādes stadijā vai vēlāk termiskās apstrādes laikā? Iespējams, tu esi tas sāls vai garšviela, kas tiek pievienota pēdējā. Tev tas nav zināms! Tajā jau ir galvenais jautājums. Cik lielā mērā tu spēj uzticēties šefpavāram? Viss ir atkarīgs no tavas uzticēšanās Radītājam, galvenajam šefpavāram, jo ēdiena gatavošanas nobeigums ir tavas dzīves galīgais risinājums, kuru tu vēlies uzzināt. Tomēr, lai kāds arī būtu gatavotā konkrētā ēdiena veidošanas process, tas vienmēr ir saistīts ar citiem procesiem. Pat ja tu, piemēram, vēlies personīgu dziedināšanu, tajā tomēr būs arī iesaistīti ap tevi esošie cilvēki. Tas ir tāds ēdiens, kas tiek gatavots no daudzām sastāvdaļām. Tu taču saproti, ka atbildē tev Garam ir jāņem vērā arī citu Cilvēcisko būtņu intereses? Tu taču saproti, ka arī viņiem ir izvēles brīvība?
Tagad pieņemsim, ka patiesībā kopēdiena gatavošana ir vēl sarežģītāka! Tagad katram ēdiena ingredientam ir ne tikai sava attieksme gatavošanas procesā, bet arī iespējas brīvi izvēlēties! Katrs no tiem var arī teikt: "Nē!" Iedomājies, kas notiks, ja pavārs saskarsies ar šādu noraidošu attieksmi ēdiena gatavošanas procesā! Sagatavotie dārzeņi nolemj nepiedalīties ēdienā. Tad tev nāksies iegādāties citus svaigus dārzeņus. Tas novedīs pie tā, ka ēdiena pasniegšana vismaz nedaudz aizkavēsies. Jaunie, svaigie dārzeņi jau ir sagatavoti. Ak, jā! Tie ir pat labāki, nekā iepriekš izvēlētie dārzeņi! Tomēr tajā pašā laikā visām pārējām ēdiena sastāvdaļām būs mazliet jāpagaida, tām nezinot aizkavēšanās patiesos iemeslus. Šādā situācijā zaļumi būs vīlušies savā liktenī vairāk nekā jebkad agrāk, jo ir cieši noslēgti, gaidot aukstumā un tumsā. Bet tu saproti, ka ēdiens visu laiku atrodas gatavošanas procesā, jo pavārs ir ļoti pacietīgs.
Šī sistēma ir ļoti eleganta. Tā ir brīnišķīga un pilnīgi nesaprotama gandrīz visiem no jums! Jums gribas, lai ēdiens būtu gatavs tieši pašlaik! Es zinu, ka tev jau ir saprotama šī metafora. Jā, kur tad tu esi šajā scenārijā? Cik ilgi turpināsies ēdiena gatavošanas process? Vai var saredzēt tā nobeigumu? Vai tu vēl joprojām esi nepacietīgs? Tu vēlies procesa nobeigumu tieši tūlīt? Vēlies apiet procesa nobeigumu? Gribi ēdienu nogaršot, neskatoties uz to, ka tas vēl nav gatavs?
Pavāram ir zināms tavs vārds, dārgais. Pavārs tevi mīl, mans dārgais, un viss, ko mēs stāstījām, tiek darīts, esot labvēlībā pret tevi. Tu metaforā, protams, esi zaļais, kas ir tik ilgi gaidījis! Zaļumi tik ilgi atdzesējās, un, iespējams, jau bija pat sagriezti. Taču pēc tam kaut kas notika un tie atkal tika nolikti atdzišanai! Pēc tam pavārs pēkšņi atklāja, ka patiesībā ingredienti ir savienojušies kopā negaidītā veidā, ka tas pēkšņi maina visu ēdiena pagatavošanu. Rezultātā var tikt pagatavots kāds cits ēdiens, tāpēc: "Ej atpakaļ ledusskapī, zaļais!"
Tas, kas notika pēdējā-nobeiguma posmā - tas ir kaut kas tāds, ko tu nekad nevarētu izplānot, izmantojot lineāro pieeju. Par spīti visam, rezultātā process var iegūt citu virzienu - varbūt pat labāku, nekā sākotnēji plānotais ēdiens, jo jaunā veida ingredienti var būt padarījuši ēdienu pilnīgāku un nobeigtāku. Redzi, pavāram ir redzami visi ingredienti uzreiz, pastāvīgi un nepārtraukti. Taču tu redzi tikai vienu sevi pašu. Šefpavāram nekas nav pārāk grūti.
Ko teiksi par to? Vai vēlēsies saprast un pieņemt sinhronitāti, redzot, kā tā darbojas, kāda pacietība tāda procesa veikšanai un kāda uzticība pavāram ir nepieciešama? Mēs jau agrāk lūdzām padomāt par tādām lietām, kas šķiet ir steidzamas, piemēram, dziedināšana. Dažreiz šādi nekavējošu atbildi pieprasoši procesi uz planētas ir tikai daļa no daudz lielākas ainas. Dažreiz tev nebūs saprotams, kāpēc dārzeņus jānoņem nost vai kāpēc pat nāve var tikt uzskatīta par triumfu. Beigu beigās izveidotais kopēdiens ir daudz kas vairāk, mans dārgais, nekā tu pat vari iedomāties. Bet tieši tāpēc mēs vēlamies, lai tu zinātu, ka mēs nekad tevi nepametīsim, nekad, pat ne uz mirkli. Saproti, mums zināms tavs vārds. Tu esi mūsu ģimenē. Tas padara vēl skaidrāku to, ka mūsu rokas ir izstieptas pret tevi. Rezultātā sagatavotais kopēdiens ir ļoti labs. Tāpēc uzticies šefpavāram! Esi pacietīgs!
Un tā tas tiešām ir.
Kryons
http://www.kryon.com/CHAN2015/k_channel15_chicago-15.html |